Matkabussi Rent Eestis

Kõik meie neli bussi sisaldavad kõike, et saaksid mugavalt neljarattalise koduga matkata - köök, kraanikauss ja külmkapp, voodi (voodipesuga), köögis kõik vajalik (potid-pannid-nõud) ja parajalt ruumi oma isiklike asjade jaoks. 

Windy Light on meie kõige taskukohasem matkaauto. Vaid 59€/öö eest saab kaks inimest mugavalt magada ja bussielu nautida. 

Windy Storm on veidi suurem kui Light. Mahutab magama kaks inimest.

Windy Forest on mõeldud offroadiks! Kia Sorento viib Sind mugavalt kõige metsikumatesse kohtadesse. Arvesta, et selle bussi voodi leiad katusel asuvast telgist, mille ülesseadmine on lihtne.

Windy Wave on meie kõige suurem buss - mahutab magama 4 inimest. Kaheinimese voodi leiad bussist seest ja teise voodi katusel asuvast telgist. 

Kui sa ei ole kindel, milline matkabuss sobib sinu soovide ja vajadustega, võta meiega ühendust. Leiame koos sulle sobivaima bussi. :) 

Meie soovitame kasutada "Park4Night" mobiilirakendust. Kogub veel Eestis populaarsust, kuid seal on juba päris palju ägedaid kohti (koos info ja fotodega) olemas. Ka "RMK Loodusega koos" mobiilirakendus võib kasuks tulla.
Enda südamerahuks soovitame võtta lisakindlustuse, mille kohta saad lugeda ja valida broneeringu tegemisel. Kui midagi tundub teel imelikku - helista meile ja leiame lahenduse. :)
Meie bussid on loomasõbralikud!
Enamasti saab veepaake täita ja tühjendada Circle K ja Olerex bensiinijaamades. Vahel on vesi kinni keeratud - küsi teenindaja abi.
Kirjuta või helista meile!