Matkabussi Rent Eestis

Kõik meie kolm bussi sisaldavad kõike, et saaksid mugavalt neljarattalise koduga matkata - köök, kraanikauss ja külmkapp, voodi (voodipesuga), köögis kõik vajalik (potid-pannid-nõud) ja parajalt ruumi oma isiklike asjade jaoks. 

Windy Light on meie kõige taskukohasem matkaauto. Vaid 59€/öö eest saab kaks inimest mugavalt magada ja bussielu nautida. 

Windy Storm on veidi suurem kui Light. Mahutab magama kaks inimest.

Windy Wave on meie kõige suurem buss - mahutab magama 4 inimest. Kaheinimese voodi leiad bussist seest ja teise voodi katusel asuvast telgist. 

Kui sa ei ole kindel, milline matkabuss sobib sinu soovide ja vajadustega, võta meiega ühendust. Leiame koos sulle sobivaima bussi. :) 

Meie soovitame kasutada "Park4Night" mobiilirakendust. Kogub veel Eestis populaarsust, kuid seal on juba päris palju ägedaid kohti (koos info ja fotodega) olemas. Ka "RMK Loodusega koos" mobiilirakendus võib kasuks tulla.
Enda südamerahuks soovitame võtta lisakindlustuse, mille kohta saad lugeda ja valida broneeringu tegemisel. Kui midagi tundub teel imelikku - helista meile ja leiame lahenduse. :)
Meie bussid on loomasõbralikud!
Enamasti saab veepaake täita ja tühjendada Circle K ja Olerex bensiinijaamades. Vahel on vesi kinni keeratud - küsi teenindaja abi.

This is a sample question. Edit this text and enter your answer. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed viverra sed turpis nec bibendum. Donec leo erat, ultrices quis dui sit amet, iaculis imperdiet justo. Nunc et cursus risus. Aenean hendrerit pellentesque neque. Ut at dolor elit. Suspendisse potenti. Fusce nec rhoncus nisl, vel malesuada elit.

Kirjuta või helista meile!